Terracotta - Dlažby a obklady

Produkty

MENU

Trenčín

Brnianska 2403
(areál Firmbox)
Po – Pia 9:00 – 17:00
So – dohodnite si stretnutie

bratislava

Kazanská 1/B
Po – Pia 10:00 – 18:00
So – dohodnite si stretnutie

Terracotta - Dlažby a obklady

Produkty

MENU

Trenčín

Brnianska 2403
(areál Firmbox)
Po – Pia 9:00 – 17:00
So – dohodnite si stretnutie

bratislava

Kazanská 1/B
Po – Pia 10:00 – 18:00
So – dohodnite si stretnutie

Sme tu pre Vás

O nás

Prvotným podnetom pre založenie firmy TERRACOTTA bola naša nespokojnosť. Ako realizátori sme sa stretávali s nekvalitnou dlažbou za vysokú cenu, neodborným poradenstvom, výhovorkami a neochotou niesť dôsledky za nevčasné dodávky alebo poškodené dlažby.

Keďže som predtým ako obkladač pôsobil v Austrálii, vedel som, že sa obchod dá robiť inak. Z tohto dôvodu sme sa rozhodli hľadať kvalitných a cenovo dostupných výrobcov dlažieb v Taliansku i Španielsku. Tento proces nám trval niekoľko rokov. Naším princípom je, predávať iba overený materiál, ktorý nám prešiel cez ruky. V prípade, že dodávateľ stratí kvalitu, vyradíme ho.

Za niekoľko rokov sa nám podarilo vybudovať 2 dizajnové showroomy v Trenčíne a Bratislave. Spolupracujeme s architektmi, developermi i privátnymi klientami.

Ponúkame komplexné služby od grafického návrhu v 3D, predaj sanity, dlažieb a obkladov, stavebnej chémie a realizácie. Precízna a profesionálna práca a ľudský prístup počas celého procesu je našou prioritou.

Tešíme sa na Vašu návštevu.

Michal Konečný

Garancia kvality majiteľom

S nami sa nemusíte obávať neodborne zvládnutej realizácie. Sme špecifickí v tom, že kladenie dlažieb zastrešuje majiteľ Michal Konečný. Je vyučený v Austrálii, má viac ako 10 ročné skúsenosti so zložitými realizáciami. Disponuje viazanou živnosťou pre danú oblasť a certifikáciami popredných výrobcov stavebnej chémie. Vďaka tomu predávame iba dlažby, ktorých kvalitu poznáme z praxe.  Poradíme správnu technológiu postupu, lepidiel, hydroizolácií a špárovacích hmôt. 

Doprava až k vám

Odbremeníme Vás od prepravy a manipulácie s dlažbou i stavenými hmotami.

Profesionálna pokládka

Špecializujeme sa na kladenie veľkoformátových dlažieb. Realizujeme ručne rezané jolly hrany (45°) i špárovanie epoxidom

Náš team

Image 2
Michal Konečný Majiteľ, realizácie
lenka-konecna
Lenka Konečná Dizajn, obchod
Image 7
Peter Konečný Majiteľ, obchod
michal-pisiak
Michal Pišiak Realizácie
Image 3
Ing. arch. Katarína Kováčová Architekt
pavel-homola
Pavel Homola Realizácie

Predajne Terracotta

Predajna TERRACOTTA sú unikátnym konceptom modernej a minimalistickej prezentácie podľa vzoru PAOLA FERRARI. Zakladáme si na slušnosti, ochote a profesionálnej starostlivosti o zákazníka.

Pozývame Vás na miesto vystavenia dlažieb, ktoré vo Vás zanechá emóciu. Je koncipované ako expozícia umenia, každý prvok interiéru je originál, vyrobený na mieru. Precíznosť, ktorú venujeme prezentácii samozrejme prenášame i do práce s klientami. Tešíme sa na Vás.